Vinylové podlahy se vyrábí z PVC (polyvinylchlorid). Pokud se Vám pod zkratkou PVC vybaví ony nevzhledné, nepřitažlivé dekory z panelákových bytů, nemůžete být dále od pravdy. Nabídka současných dekorů vinylových podlah přesně kopíruje módní trendy. V nabídce dekorů najdete kámen, mramor, dlažbu, korek i dnes tak žádané vzhledy opotřebovaného dřeva, recyklovaného dřeva i dekory hodně staré podlahy.

Dnešní vinyl je jeden z nejmodernějších a nejflexibilnějších materiálů. Nejdůležitější vlastnosti posouvající vinyl do kategorie nejžádanějších materiálů je vysoká odolnost vůči otěru i vodě, pružnost, rozměrová stálost. V porovnání s laminátem je teplejší, nenáročný na údržbu. Navíc je tichý, takže neobtěžujete sousedy hlukem ani když se vaše děti zaberou do hry na honěnou. Vinylová podlaha je vysoce odolná proti nečistotám. Povrchová fólie nepropustí nic z toho, co by vám v kuchyni či jinde mohlo upadnout či ukápnout na podlahu. Vinylové podlahy TILO jsou vyráběny s důrazem na rozměrovou stálost. Oproti dřevěným podlahám (i nekvalitnímu PVC) nedochází k sesychání a roztahování / smršťování vlivem tepla.

Pořízením vinylové podlahy TILO získáte podlahu s extrémně dlouhou životností. Tyto podlahy se nejčastěji používají pro veřejné prostory (školy, úřady), místnosti s velkým provozem (kanceláře, provozovny, hotely, penziony) i místa s vysokými nároky na hygienu, zdravotní nezávadnost a snadný úklid a čištění (nemocnice, lékařské ordinace).

Vinylové podlahy si berou to nejlepší z laminátových i dřevěných podlah: snadná pokládka a údržba, pružnost, odolnost, širokou škálu dekorů.

V dnešní době začíná poptávka po vinylových podlahách převyšovat poptávku po podlahách dřevěných i laminátových.

Projděte si naší nabídku dále, případně navštivte naše podlahové studio.

 

showroom
katalogy
prislusenstvi

 

 

KONTAKT

Petr Šplinar
Červený Kříž 252, 586 02 Jihlava
telefon: +420 604 616 671
e-mail: splinar@podlahytilo.cz

Nastavení cookies  |  www.podlahytilo.cz, 2014 - 2024 © CORA
navigovat na začátek